Ana sayfa

Sichuan Bokda Precision Molding Co., Ltd.

şirket Profili

Bokda'da özel endüstriyel kalıplama çözümlerimiz, askeri sanayi, tıp, gıda işleme, madencilik, petrol ve gaz, atık su yönetimi, elektronik aletler, sağlık ve güzellik vb. dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki müşterilerimize yardımcı olur.

Yenilikçi çözümler tasarlamak ve tasarlamak için ekibinizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.Metalden plastiğe dönüştürme, bileşen tasarımını ve dayanıklılığı optimize etme, üretim süresini ve maliyetini azaltma ve üretim süreci verimliliğini artırma konusunda uzmanız.

Pahalı, fabrikasyon çelik ürünlerin yerini alan, maliyetleri ve teslim süresini azaltan ve dayanıklılığı ve parça ömrünü artıran çözümler yaratma konusundaki benzersiz kapasitemizle tanınıyoruz.

İmalat sürecine malzeme ve değiştirilmiş yaklaşımlar önererek, operasyonel performansınızı iyileştirmek için en son teknolojiden yararlanmanıza yardımcı olabiliriz.Ürünlerimiz, en zorlu ve zorlu ortamlara ve koşullara dayanabilecek bileşenler oluşturmamıza olanak tanıyan katı spesifikasyonlar kullanılarak tasarlanmıştır.

 

Temel politikamız “Mükemmel kaliteyi takip etmek ve müşteri beklentilerini geride bırakmak”tır.

Çin Sichuan Bokda Precision Molding Co., Ltd. şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Chengdu Xingkexie Mold Co., Ltd, 2011 yılında, iç pazarda çok sayıda müşteri kazanan kuruldu.

 

Ve daha fazla müşterinin sipariş ihtiyaçlarını karşılamak için 2018 yılında Sichuan Bokda Precision Moulding Co., Ltd'yi kurduk, arazi hükümetten satın alındı, yeni tesisler 14000 metrekarenin üzerinde.

 

Chengdu Clouds Industrial Design Co., Ltd, endüstriyel ve ürün tasarımında uzmanlaşmıştır, müşterilere yüksek kaliteli tek elden hizmet sunmak için Bokda ile etkin bir şekilde işbirliği yapmaktadır.

resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Diğer

Markalar : Bokda

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 60-200

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 20% - 30%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Sichuan Bokda Precision Molding Co., Ltd. Sertifikalar